Czy Stefan i Elena wrócą do siebie ?

Czyli co według Was stanie się w następnych odcinkach

Moderator: Moderator

9 sty 2014, o 18:32
MagicalVampires
Nocny Łowca
Nocny Łowca

Litry krwi: 0
Ocena: 89

Czy Stefan i Elena wrócą do siebie ?
Był ostatnio spoiler że w połowie 5 sezonu trójkąt znów odżyje. Czy to będzie miało związkiem z tym że Stefan i Eleną powrócą do siebie ? Jak myślicie ?

By Ann
Do gory

9 sty 2014, o 18:53
Youhaveme
Bywalec
Bywalec

Według Mnie to nie będzie szybki powrót Steleny lub Deleny :-) , po prostu znów będzie działo sie w tym trójkącie :-) .

SPOILER (Dotyczy: 5x21): POKAŻ
          Stefan Salvatore R.I.P :cry:
Do gory

9 sty 2014, o 19:59
angel_devil_ona
VIP
Potępiony

<b>VIP</b><br>Potępiony

Litry krwi: 3
Ocena: 2248

moim zdaniem, jeśli do siebie wrócą, to jak coś to w finale sezonu :D toć to tradycja że w finale Damon umiera, a Elena dokonuje wyborów :lol:
ale moim zdaniem Stefan powinien ją kopnąć w tyłek. jeszcze rozumiałam że był gotowy ją przyjąć po sire bond, ale jednak teraz Elena dokonała świadomego wyboru, więc jak Stefan ją przyjmie to będzie to żałosne z jego strony. Nie powinien się na to godzić. Poza tym to Damon
SPOILER (Dotyczy: 5x10): POKAŻ
zerwał z Eleną, a to ona powinna podejmować takie decyzje, jeśli Stelena ma się zejść.. bo wyjdzie na to że wróciła do Stefana bo Damon jej nie chciał

"I know that you believe that we don't have a future together but,
Wade Kinsella,
you are just so wrong."

Domi odnowiłaś moją psychozę :serce:
Me dijiste "yo te quiero",
y la noche fue testigo de nuestra pasion,
caminamos sobre fuego,
pero nadie ,nadie pudo amarte como yo.
Do gory

9 sty 2014, o 20:09
Youhaveme
Bywalec
Bywalec

Całkowicie zgadzam się z angel_devil_ona.
Elena to taka małgosia , niewie z kim ma być chociaż czuje tak same uczucia do dwóch braci(żałosne).
Moim zdaniem Stefan powinien kopnąć Elke w tyłek i wyłączyć swoje uczucia.

Do gory

9 sty 2014, o 20:17
Esc
Krwiopijca
Krwiopijca

Ja podzielam zdanie angel_devil_ona, Stefan nie powinien jej już przyjmować. I w sumie straci w moich oczach, jeśli to zrobi. Elka dokonała świadomego wyboru to raz, zraniła go to dwa, on w między czasie przeleciał dwie inne laski (Rebekah i Katherine), a ona gziła się z jego bratem. Dla mnie Stelena definitywnie umarła i lepiej, żeby scenarzyści nie robili teraz cyrków i jej nie wskrzeszali. Zresztą Stefan powinien być z Katherine, ewentualnie z Klausem (i Rebeką w trójkącie :evil: ).
Serial ma już 5 sezon i teraz potrzebuje odświeżenia i nowych wątków, a nie wracania do trójkąta, na którego wieść pewnie wielu fanów dostaje mdłości (w tym ja).

Obrazek

Do gory

9 sty 2014, o 20:32
Ness
Nowonarodzony
Nowonarodzony

Poprzedni nick: delenowa98
Ocena: 282

Szczerze? To wydaje mi się, że może powrócić Stelena. Może jeszcze nie teraz, ale coś przed finałem... Nie byłoby to dziwne, zwłaszcza, że Elena ostatnio coś na przemian wybiera, czyli teraz kolej na Stefana :lol:
Jednak jeśli ona by chciała do niego wrócić, to on nie powinien jej przyjmować. To by było bez sensu. O wiele lepszym pomysłem na chwilę obecną jest Stefarine (zakładając, że Kath przeżyje... ) a jeśli nie, to już wolę go w samotności, albo niech wróci Klefan :serce:
Esc,
Serial ma już 5 sezon i teraz potrzebuje odświeżenia i nowych wątków, a nie wracania do trójkąta, na którego wieść pewnie wielu fanów dostaje mdłości (w tym ja).

Dokładnie tak! Nowe wątki to coś, co ożywiłoby ten serial i nadałoby mu sensu ;)

Obrazek

Being lost in revenge
Do gory

9 sty 2014, o 20:34
Youhaveme
Bywalec
Bywalec

Elena powinna żyć sama bez miłości , bo sama niewie czego chce .

Do gory

9 sty 2014, o 20:51
Doma112
VIP
Rada Nieumarłych

<b>VIP</b><br>Rada Nieumarłych

Litry krwi: 5
Ocena: 617

Stelenie mówię zdecydowane NIE! Zgadzam się z moimi przedmówczyniami, jak dla mnie ten związek stracił jakikolwiek sens w momemcie, gdy Elena zaczęła się spotykać z Damonem, a może nawet już po 3x19 straciło to dla mnie send :/ W każdym bądź razie, głupotą i szczytem wszystkiego byłoby gdyby Stefan przyjął Elenę z powrotem, bo ona by do niego wróciła, tylko dlatego, że Damon z nią zerwał, a Stefan zachowałby się jak pajac. Poza tym ta para straciła jakąkolwiek "magię" czy cokolwiek już daaaawno temu i teraz byłoby to takie sztuczne i bezsensowne :/
Więc NIE! Nie mogą do siebie wrócić.

9 sty 2014, o 20:55
XXteamdamonXX
VIP
Rada Nieumarłych

Ocena: 644

Haha powrót Steleny :lol: :lol:
Ale znając scenarzystów, to mogą wprowadzić każdą głupotę :/ Przecież to by było bez sensu, ona wybrała Damona i jeszcze niedawno po nim rozpaczała, a teraz by pobiegła do Stefana? I ciekawe co by mu powiedziała? Pewnie coś w tym stylu, że Damon jej nie chce i czy by mogli spróbować od nowa? :P To by była dopiero komedia i opera mydlana...

I had his heart but I broke it every time.

Aniele, a Ty mnie tą swoją psychozą zaraziłaś
Amor escusas tontas para amarte
porque no puedo, no puedo
imaginarme, imaginarme
tan solo un día sin saber en donde hallarte. ♥

zatracona-delena-17 i mrok-17
Do gory

9 sty 2014, o 23:08
Wiktoria90
Super Strateg
Super Strateg

Ocena: 156

powrót Steleny byłby największym błędem scenarzystów... jednak jestem niemal pewna, że ten błąd popełnią :/ ze szkodą dla Stefana i z korzyścią dla Damona... no cóż... ale zgadzam się z opiniami że jeśli zejdą się jakoś w najbliższych odcinkach, to będzie to żałosne i bardzo słabe :/

10 sty 2014, o 14:15
Naina_91
Moderator
Strażnik Nocy

<b>Moderator</b><br>Strażnik Nocy

Litry krwi: 60
Ocena: 90

Esc napisał(a):Ja podzielam zdanie angel_devil_ona, Stefan nie powinien jej już przyjmować. I w sumie straci w moich oczach, jeśli to zrobi. Elka dokonała świadomego wyboru to raz, zraniła go to dwa, on w między czasie przeleciał dwie inne laski (Rebekah i Katherine), a ona gziła się z jego bratem. Dla mnie Stelena definitywnie umarła i lepiej, żeby scenarzyści nie robili teraz cyrków i jej nie wskrzeszali. Zresztą Stefan powinien być z Katherine, ewentualnie z Klausem (i Rebeką w trójkącie :evil: ).

Idealnie opisane tak jak ja to czuję. Zresztą oni Z Elki zrobią latawicę... mimo iż jej nie lubię to niech jeszcze głównej bohaterki nie zepsują, bo to już by była porażka po całości... Nie wiem co gorszego już wymyślą...

DOKŁADNIE TAK!

by Ann
forget about me and my habits...
Do gory

10 sty 2014, o 22:26
AnnabelleLove
VIP
Rada Nieumarłych

Ocena: 1338

Elena byłaby głupia, gdyby wróciła do Stefana. On nie zasługuje na nią, poza tym i tak nie kocha jej wampirzej wersji, więc nic z tego nie wyjdzie. Przynajmniej z logicznego punktu widzenia nie powinno to mieć miejsca. Stelena jest tak beznadziejna, że wydłubałabym sobie oczy, gdyby znowu byli razem ;/ Ten trójkąt i tak się każdemu już znudził, niech Stefan się trzyma z daleka od Eleny i DE. Mam nadzieję, że Elena i Damon szybko się zejdą :roll:

tumblr.

Obrazek
Don’t be afraid. I won’t let it hurt you.
I WILL ALWAYS STAY WITH YOU, REBEKAH.
No matter what.

05.04.2013 - 05.04.2014 ♥
Do gory

10 sty 2014, o 23:48
heaven
Zwiedzający
Zwiedzający

Ocena: 0

Hmm... szczerze mówiąc nie wiem od czego powinnam zacząć. Jestem fanką Steleny od pierwszego sezonu, sama nie wiem dlaczego, ale Delena nigdy do mnie nie przemawiała. Kocham Damona, ale on i Elena... sama nie wiem, to dla mnie nie to. Miło ogląda mi się ich sceny, ale chyba po prostu lubię nudę w związku, tak z pewnością ujął by to nie jeden fan DE. Po prostu mam inne poglądy, widzę Stefana i Elenę nie co inaczej, jako takie prawdzie uczucie, prawdziwą miłość. Oglądając sceny z odcinka 5x04 jeszcze bardziej utwierdziłam się w swoich odczuciach. Chociaż szczerze przyznam, że to już nie ta sama Stelena co w 1 sezonie. Reasumując uważam, że Stefan i Elena jeszcze się zejdą, ale nie teraz. Nie wiem na jak długo, ale myślę, że będzie jeszcze na co popatrzeć.
Do gory

11 sty 2014, o 00:16
dorotisSs
Zwiedzający
Zwiedzający

Ocena: 0

Stelena była czymś przyjemnym dla oka na początku. Wielka miłość, ich relacja oparta na tym czym prawdziwy związek winien być, ale teraz to po prostu moim zdaniem byłby przeżytek. Stefan jak i Elena zmienili się, wiele przeżyli i z biegiem czasu okazało się, że nie pasują do siebie tak jak kiedyś. Stefan jest typem domatora, Elena jako wampir stała się bardziej przebojowa, impulsywna, szalona, porzuciła żałobę, która w pewnym sensie wepchnęła ją w ramiona Stefana. Nie wyobrażam sobie tego jak scenarzyści planują ich połączyć (a zapewne to się stanie, przykra prawda). Mam nadzieję, że Elena i zwłaszcza Stefan pójdą osobną, lepszą drogą. Elena zdaje się całym sercem kochać jego brata... po co tworzyć nierealne sytuacje, robić z Eleny dziwkę i przywracać do życia trójkąt? Scenarzyści powinni skupiać się na wątkach pobocznych, ewentualnie zdecydować się na jedną parę czy rozwijanie postaci, a nie tworzyć coś co 90% widzów się zwyczajnie przejadło. Tak jak pisałam wyżej - nie wyobrażam sobie powrotu Steleny. No ale tak czy siak scenarzyści lubią zaskakiwać i pojadą po najbardziej bzdurnej linii oporu ;)

Spoiler: pokaż
Tak naprawdę ciężko uwierzyć w realność uczucia Steleny z powodu klątwy sobowtórów i zauroczenia Damona, które kazało Elenie znaleźć to czego szuka - czyli w tamtym czasie był to Stefan, oparcie w żałobie, spokój, wyciszenie.
Jednak scena, gdzie Elena przypominała Stefanowi jak się poznali (sezon 5) była po prostu genialna i zdecydowanie obudziła coś w moim sercu odnośnie tej pary. Nie powinni decydować się na Delenę, wiedząc, że Stelena jest tzw "endgame" co się najpewniej stanie. ;x
Do gory

11 sty 2014, o 00:41
robb264
Sprzymierzeniec
Sprzymierzeniec

Ocena: 98

Delena to kompletne dno - dawno nudniejszej pary nie widziałem, ale Steleny nie chcę - po tym jak ich zniszczyli w 4 sezonie - wolę Steferine, zawsze wolałem, bo Katherine to ciekawsza postać. Z Eleny żadna 'zdobycz' - więc niech sobie Damon ją weźmie - ten kto z nią skończy jest dla mnie przegrańcem i mu współczuję.

Now I see fire inside the mountain, I see fire burning the trees, And I see fire hollowing souls, I see fire, blood in the breeze
And I hope that you'll remember me
Do gory

Następna strona

Powrót do Spekulacje